Meerkerk – Droomweide | Fase 2
135 m2 - 194 m2 wonen
150 m2 - 687 m2 perceel
Deel met je vrienden
Volledige omschrijving
Binnenkort in verkoop!
Na de succesvolle verkoop van fase 1, gaan we binnenkort van start met de verkoop van fase 2 in het project Droomweide te Meerkerk! De woningen van de tweede verkoopfase komen op prachtige plekken in de wijk. Gaat jouw voorkeur uit naar een woning op één van de eilanden of woon jij liever aan de laan in het hart van de wijk? Fase 2 bestaat straks uit 29 woningen in verschillende woningtypen en 5 bouwkavels: De verwachting is dat we medio april met de verkoop van fase 2 kunnen gaan starten. Wil je op de hoogte blijven van de voortgang van deze nieuwe fase? Meld je dan alvast aan op de projectwebsite.(nieuwbouw-meerkerk.nl)
—
Droomweide krijgt een dorps en saamhorig karakter. Je maakt er gemakkelijk een praatje met buurtgenoten en kinderen gaan op avontuur met vriendjes en vriendinnetjes uit de buurt. Precies zoals dat in een dorp gebeurt! Er zijn natuurlijke speelplekken met klimbomen, speelobjecten en een pontje en er is een educatieve vlinderroute. Het woningaanbod in Droomweide bestaat uit 105 koopwoningen en 45 sociale huurwoningen. De koopwoningen hebben een gevarieerde mix van 15 rijwoningen, 23 herenhuizen, 46 twee-onder-een-kapwoningen en 16 vrijstaande woningen.
DUURZAAMHEID
Droomweide wordt een fijne en duurzame woonwijk met veel groen en water. Flora en fauna zoals insecten, vogels en vlinders krijgen alle ruimte. Dat levert niet alleen een mooi plaatje op, het maakt de buurt ook natuur inclusief, gezond en aantrekkelijk voor mens en natuur. Koop je een nieuwbouwwoning in Droomweide dan ben je klaar voor de toekomst. De woningen zijn gas loos, uitstekend geïsoleerd en voorzien van de laatste technieken op het gebied van verwarmen en koelen.
OMGEVING
Het pittoreske Meerkerk in de provincie Utrecht, is een droomplek voor wie van rust houdt en ook graag de gezelligheid opzoekt. In de gemeente Vijfheerenlanden word je omringd door polders en waterwegen. Streekproducten haal je bij de boer, vers brood bij de bakker en je vlees bij de slager om de hoek. In de gezellige dorpskern vind je leuke winkeltjes en cafés en kom je altijd wel een bekende tegen. Wil je even wat anders? Via de A27 ben je zo in Utrecht of Gorinchem voor een dagje shoppen of avondje uit.
Woningtypes
Er zijn geen beschikbare types gevonden binnen dit project.
Heb je vragen over dit project?
Neem contact op met
Vestiging
Nieuwegein
Meer informatie over dit project of toekomstig nieuwbouw aanbod?
Onze nieuwbouw kanjers helpen je graag! Vertellen je meer over dit project én kunnen je informeren over vergelijkbare (toekomstige) projecten.